Galeria pokoi

Poniżej przedstawiamy Państwu zdjęcia pokoi i apartamentów

Apartament 1

Jasny apartament z nowoczesnym wystrojem i widokiem na Śnieżkę, posiada własną łazienkę, telewizor oraz stół. Podwójne i pojedyncze łóżko oraz sofa oferuje do 5 miejsc noclegowych. Funkcjonalny aneks kuchenny znajduje się na piętrze.

 

Apartament 2

Jasny apartament z nowoczesnym wystrojem posiada własną łazienkę, telewizor oraz stół. Podwójne i pojedyncze łóżko oraz sofę oferując do 5 miejsc noclegowych. Funkcjonalny aneks kuchenny znajduje się na piętrze.

 

Pokój 3

Pokój wyposażony w przestronną łazienkę, telewizor oraz stolik. Oferujemy tu 2 miejsca noclegowe na dwóch łóżkach pojedynczych. Funkcjonalny aneks kuchenny do dyspozycji na piętrze.

 

Apartament 4

Apartament oferuje widok na góry, wyposażony w nowoczesną łazienkę, telewizor oraz stół. Podwójne łóżko oraz sofa rozkładana oferuje 3 do 4 miejsc noclegowych. Pokój połączony jest z funkcjonalnym aneksem kuchennym.

 

Apartament 5

Słoneczny Apartament z widokiem na Śnieżkę, posiada przestrzenną łazienkę, telewizor oraz stół. Podwójne i pojedyncze łózko oraz rozkładana sofa oferuje do 5 miejsc noclegowych. Pokój połączony jest z funkcjonalnym aneksem kuchennym.

 

Apartament 6

Apartament oferuje 5 miejsc noclegowych w 2 pokojach. Pokój z widokiem na Łomnicę oraz Karpatkę posiada także własną łazienkę, telewizor oraz stół. Pokój połączony jest z funkcjonalnym aneksem kuchennym.